BesCentrum - Multifunkční komplex a galerie

V malebném prostředí brdských lesů, necelých 40 km jižně od Prahy leží Dobříš, město s více jak 750-ti letou tradicí.

Právě zde, v těsné blízkosti dobříšského zámku, bylo v nově zrekonstruovaných historických barokních objektech vybudováno BesCentrum, moderně vybavený multifunkční komplex a galerie pro pořádání přednášek, konferencí, školení, seminářů, prezentací, výstav, vernisáží, módních přehlídek a dalších odborných, kulturních i firemních akcí.

Zákazníkům jsou k dispozici velký a malý sál včetně zázemí, foyer, galerie, recepce, kuchyňky a krásných open air prostorů.

Pro pořádání větších prezentací a konferencí je ideální Konferenční a přednáškový sál o ploše 180 m², který nabízí tyto možnosti uspořádání:

 • Až 90 míst při divadelním uspořádání (Theatre Style)
 • Až 56 míst při školním uspořádání (Class Room Style)
 • 32 míst při pořádání banketů, rautů (Banquet Style)

  Theatre Style

  Class Room Style

  Banquet Style

Sál má pevné pódium o rozměrech š=6m x hl=3,5 m x v= 1m a tím umožňuje také výborné využití pro konání divadelních představení, koncertů, recitálů a dalších performance akcí…

Vybavení sálu a technické zabezpečení:

Sál je vybaven nejmodernější audiovizuální technikou umožňující pořádání i těch nejnáročnějších konferencí a prezentací:

 • datový projektor SONY (zpětná projekce)
 • kompletní ozvučení sálu, včetně mikrofonů
 • elektricky ovládané promítací plátno pro kombinaci několika projekcí
 • Stmívací systémy a dálkové ovládání osvětlení
 • 3D vizualizér
 • digitální kamera s možností audio-video záznamu
 • DVD přehrávač a CD přehrávač
 • Apple TV
 • TV a SAT připojení, k dispozici také VHS video rekordér, dig. TV a satelitní programy
 • Možnost dalších projekčních ploch nebo přídavných monitorů

Všechna zařízení jsou jednoduše ovládána pomocí řídícího systému ACC s dotykovým digitálním panelem.

Váš laptop si samozřejmě můžete jednoduše a rychle připojit k internetu.
K dispozici je rychlé oboustranně synchronní připojení k internetu přes free WIFI.
Dostatečná kapacita a další pevné ISDN linky umožňují též pořádání videokonferencí a připojení náročných telekomunikačních prostředků k síti.

Sál je dále vybaven rozsáhlým souborem prezentačních zařízení a pomůcek nejvyššího světového standardu.

Prostory obou sálů včetně galerie a foyer jsou klimatizovány. Příjemné klima v jarním a letním období také přirozeně vytváří sama historická architektura bývalých hospodářských budov Colloredo-Mandsfeldského velkostatku.

Vysoce kvalitní ozvučení systémem JBL a BOSE společně s dokonalou akustikou původních tvarovaných kleneb umožňuje využít prostory jako koncertní sály pro live vystoupení moderní i klasické hudby.

Malý sál, galerie a předsálí

Objekt BesCentra je architektonicky vhodně rozdělen na více částí. Střední část tvoří prostorné vstupní a odpočinkové foyer včetně recepce. V pravé části objektu je umístěn zajímavě členěný Malý sál, který je možno využít pro menší prezentace, školení, kursy, jednání, neformální setkání, catering apod. Tento prostor je ozvučen systémem BOSE, umožňuje OVERHEAD projekci na velké plátno včetně zvukového doprovodu pomocí mikrofonů apod.

Kuchyňka a Bar, zázemí pro občerstvení

Součástí velkého sálu je kuchyňka a bar včetně skla a nádobí, umožňuje rychlé a pohodlné obsloužení posluchačů ve velkém multifunkčním sále.
Dle Vašich přání ( specifikujte v objednávce / poptávce ) bude kuchyňka připravena na míru podle potřeb Vaší akce, tj, buď jen na malé občerstvení a coffee break při přestávce nebo zážitkový raut spojený s ochutnávkou vína apod.

Open Air

Překrásné prostředí citlivě zrekonstruovaných historických budov a barokní zahrady láká k pořádání rozmanitých open air akcí jako jsou firemní prezentace, fashion show, filmové produkce, prezentace nových výrobků, hudební a zábavné show apod. Je možno kombinovat s Indoor akcemi a prezentacemi v sálech multifunkčního komplexu BesCentra.

Stravování a ubytování

Hned v sousedním objektu Statku můžete poobědvat i povečeřet v nové české restauraci „U tří Statkářů“.  https://utristatkaru.cz/index.php/cs/

Výbornou kuchyni a originální prostředí nabízí Zámecká restaurace,  v areálu Dobříšského zámku, 3 min. chůze od BesCentra. http://www.zamek.dobris.net/

Ubytování je možno rezervovat v nových pokojích a apartmánech, opět ve vedlejším objektu Statku, více informací zde: http://www.statekdobris.cz

Luxusní ubytování nabízí také malý hotelový komplex Garni na Dobříšském zámku. http://www.zamekdobris.cz/cs/hotel-zamek-dobris/hotel-garni

Můžete se také nechat inspirovat vynikající gastronomií, pokud navštívíte restauraci Lískovka v nedalekém Mníšku pod Brdy. www.liskovka.cz

Parkování

Parkovat můžete pohodlně hned před budovami BesCentra na privátním parkovišti.
Celková kapacita parkoviště je 50 vozů. Parkoviště je zabezpečeno kamerovým systémem.